20°C bezchmurnie

17 lutego - świętujemy Światowy Dzień Kota

Święto naszych mruczków. Małe i duże, rasowe i dachowce, długowłose i krótkowłose. Kot to wspaniały przyjaciel.


[reklama]

Jego ciepło i  mruczenie są gwarancją wielkiego ukojenie dla nas samych. Kot jest mało problematyczny, może zostać sam w domu przez 2-3 dni, gdyby zaszła taka potrzeba. Fajnie, gdyby miał kociego lub psiego towarzysza zabaw. Jeszcze lepiej dla zwierzaków, gdy bierzemy np. 2 koty razem (np. z miotu), wtedy maluchy bawią się między sobą i nie drapią właścicieli tak bardzo :))).

Mogłabym pisać godzinami o kotach, jednak dziś postanowiłam napisać kilka zdań o tych, którzy każdego dnia ratują kotom życie w naszej okolicy. 

 

Paulina, choć mieszka w powiecie ożarowskim, dużo mi pomogła przy adopcjach kotów, to wspaniała młoda osoba, która ratuje od lat koty i psy, samych kotów do adopcji oddała ok. 500.

Dlatego, jeśli chcesz kota, dzwoń do niej, pewnie jakiś czeka do adopcji.  Telefon 501605996 lub mail paulina2032@o2.pl.

 

Kolejnymi cudownymi osobami, które znam, są nasze dziewczyny ze Straży Zwierząt w Grodzisku Maz., mają dziesiątki interwencji każdego miesiąca. I wiele, wiele nowych domów dla piesków i kotów.

Numer w sprawie adopcji kotów 882 116 263

Numer w sprawie adopcji psów   787 747 977

 

Również w okolicach Grodziska Mazowieckiego jest kilka schronisk dla kotów i psów. W całej Polsce  ponad 100tys. zwierzaków czeka w schroniskach na adopcje.

Daj jednemu z nich lub dwójce szanse na nowe, lepsze życie, a pies lub kot będzie twoim przyjacielem już na zawsze.

 

PAMIĘTAJMY, ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA, ADOPCJE MUSZĄ BYĆ PRZEMYŚLANE,  STERYLIZUJMY PSY I KOTY.

 

UWAGA !!!!

Jest bardzo dużo psów czekających na nowy dom w Straży Zwierząt, m.in. poszukiwany jest dom tymczasowy dla piesków, szczegóły poniżej.

 

Do pilnej adopcji lub do domu tymczasowego trzy suczki. Najstarsza Lufka, biegała z 2 metrowym łańcuchem po osiedlu a za nią dwa szkraby. To nie jest ich mama, ale opiekowała się maluchami jak ta prawdziwa. Cud, że nic im się nie stało na ulicach. Dwa maluchy to ok. 9 tyg. suczki, Furia ma stary uraz łapki, jest pod kontrolą lekarza. Spłonka jest ciut większa i też kochana. Wszystkie trzy sympatyczne, wesołe. Lufka juz wysterylizowana. Bardzo prosimy o pomoc dla maluchów i Lufki, która ma ok. roku. Wkrótce więcej zdjęć. Kontakt: 787747977 lub 798058283

 

Więcej na :

 

http://www.strazzwierzat.pl/

 

http://www.strazzwierzat.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=1&Itemid=119&limitstart=0

 

Zamiast serduszek, podaruj kota lub psa kochanej osobie, miej wielkie serce dla innych.

 

Iwona Stawicka - Matela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 lutego - świętujemy Światowy Dzień Kota komentarze opinie

  • pysio - niezalogowany 2015-02-14 15:02:16

    OPODATKOWAĆ TĄ ARYSTOKRACJĘ !!! Czas aby koty składały się na pensję dla Burmistrza i diety dla radnych. Dlaczego ci którzy mają KOTA maja być lepsi w naszym mieście ? Czy burmistrz ma KOTA ? Czy dlatego pies musi płacić podatek ? Dla tych którzy głosowali za opodatkowaniem psów mam znane powiedzenie Dziewońskiego z kabaretu cyt. A pies wam morde lizał. Dzięki tym radnym przyjaciel człowieka ma pieskie życie. A pies z wami tańcował.

Dodajesz jako: Zaloguj się