12°C pochmurno z przejaśnieniami

ADOPTUJ, NIE KUPUJ !!!

Daj psu lub kotu dom nie tylko na święta, a on odpłaci to ogromną miłością.


[reklama]

„Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain

 

Zbliżają się święta, bardzo często w tym okresie pojawiają się życzenia do św. Mikołaja, szczególnie najmłodszych o psa lub kota, warto przemyśleć 2 razy nim zdecydujemy się na nowego domownika. Niestety często po świętach prezenty w postaci psa lub kota trafiają na ulicę. Jeśli jednak jesteśmy zdecydowani na przyjaciela to odwiedźmy schroniska, przytuliska itp. placówki, są tam przecudne kocie i psie pyszczki, które czekają na dom, z doświadczenia wiem, że przygarnięte i adoptowane zwierzaki mają wielką wdzięczność i miłość do nas.

 

Pies i kot to wspaniali przyjaciele zabaw, nie tylko najmłodszych. Oczywiście to dodatkowy obowiązek, ale uczy młodych ludzi odpowiedzialności, co procentuje na przyszłość w wychowaniu.

Nie ma nic cudowniejszego niż merdający ogon lub pupa, w przypadku braku ogona J,  na powitanie u psa, cudowne mruczenie i ciepło kota.

 

Jeśli masz już psa, pomyśl nad drugim, aby nie czuł się samotny kiedy ciebie nie ma w domu, kot także nie pogardzi drugim towarzyszem do zabaw, pierwsze dni są zawsze trochę ciężkie, gdy pojawia się nowy domownik, ale szybko mija wrogość i pozostaje tylko przyjaźń.

Pamiętajmy o sterylizacji naszych psów i kotów, schroniska i przytuliska i tak są przepełnione, nie warto narażać na bezdomność następne pokolenia tych zwierzaków. 

 

Na stronie www.strazzwierzat.plznajdziecie przecudowne pyszczki do adopcji.

Warto dać im szanse na dom, to będzie najpiękniejszy prezent dla was wszystkich.

Adopcje kotów 882 116 263,  Adopcje psów 787 747 977

 

Adopcje :

Psy

http://www.strazzwierzat.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=1&Itemid=119

 

Koty

http://www.strazzwierzat.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=2&Itemid=120

 

Iwona Stawicka- Matela

 

ADOPTUJ, NIE KUPUJ !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się