Atrakcje Ziemi Grodziskiej...

08/01/2014 15:38
Listy czytelników, Atrakcje Ziemi Grodziskiej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

No i kto tak śmieci? Przecież nie nasi rodacy. To taki wspaniały, uczciwy i porządny naród. Na pewno Niemcy, Żydzi ale najpewniej to Marsjanie przywożą tu swoje śmieci. Droga gruntowa wzdłuż torów w kierunku Jaktorowa.


 

 

[reklama]

 

Atrakcje Ziemi Grodziskiej... komentarze opinie

  • pysio - niezalogowany 2014-01-08 17:06:06

    Śmieci temat rzeka. Opłaty z księżyca - czy z głowy NAJ ? Mieszkańcy nie otrzymali nowych grafików wywozu. Jak podaje prasa, cena 1 t utylizacji śmieci to koszt 450 zł. Najniższe koszty wywozu śmieci niesegregowanych to 8-10 zł od osoby, a w NAJlepszej gminie, u NAJlepszego burmistrza-gospodarza 17,50 zł od osoby. Przypomnieć należy zasługi radnych większości, że przed przetargiem przyjęli na wniosek NAJ 12,50 i 20 zł od osoby. Fachowcy stwierdzili, że maksymalna stawka za niesegregowane nie może być wyższa od 15 zł od osoby. Może radni z Ziemi Grodziskiej i PO wyjaśnią wyborcom dlaczego głosowali ZA ? Czy ci radni potrafią liczyć i analizować - dbać o kieszenie podatników ? Może któryś z nich odpowie dlaczego spółka miejska przegrała przetarg ? Ile miejsc pracy zniknęło ? Jak to się ma do tytułów NAJ ? Czekam !!!

  • Pysiu - niezalogowany 2014-01-08 18:10:57

    Polacy to brudasy i niechluje od zawsze i nie zrzucaj tego na Burmistrza lub PO. A czy dzisiejsza decyzja o odejściu z PIS Posła Kaczmarka też jest zasługą PO, nie sprowadzaj wszystkiego do jednego mnożnika w.g swojej miary, czasami napisz ludziom trochę prawdy, bo jak widać Ci których tak popierasz, w niczym nie są lepsi. Jakby to powiedział guru Kaczyńki, takie są fakty. Przykre, ale są Pysiu.

  • Grodziszczanin - niezalogowany 2014-01-08 18:21:15

    Śmieci wyrzucali w różne miejsca i przed wejściem ustawy śmieciowej. Ci co to robią, pewno będą robili, bo są jak to jest napisane brudasami i tyle.

  • Do Pysia - niezalogowany 2014-01-08 18:56:44

    Taki obrazek może być z każdego miejsca w Polsce, ale może ten faktycznie jest z Grodziska. To tak na marginesie. Zawsze tak było, że nieuczciwi ludzie to robili i wyrzucali śmieci żeby tylko nie płacić. Pewnie burmistrz jest "temu winien"

  • Bogdan - niezalogowany 2014-01-08 20:08:10

    Przed wejściem ustawy zdarzało mi się widzieć wyrzucone do rowu śmiecie- firmowe. Interwencja osobista przyniosła skutek. Kto teraz kontroluje firmy? Mieszkańcy płacą stałe kwoty niezależnie od ilości. Czy komuś by się opłacało wozić i wyrzucać gdzie popadnie. Chyba, że ktoś nielegalnie zajmuje się wywozem śmieci? Straż Miejska powinna ostro się wziąć do oboty.

  • Kamel - niezalogowany 2014-01-08 21:01:22

    Nie tylko firmowe, dużo z prywatnych gospodarstw też. Niewielkie worki w lasach czy rowach lub wręcz na ulicach. Lub nocą prywatne samochody podjeżdżające pod osiedlowe śmietniki ((jeszcze zanim je zamykano) i nagminnie wyrzucające wory ze śmieciami . A spółdzielcy płacili.

  • do 2 - niezalogowany 2014-01-09 09:53:44

    Ja o śmieciach a ty o polityce - czyli temat zastępczy. Jak widać sprawa kosztów jakie ponoszą podatnicy nic nie znaczy. Według ciebie, fakty które podałem są fałszywe ? Rozumiem, że jesteś obrońcą NAJ. Może podasz kto zgłosił kwoty radnym do akceptacji. Zajmijmy się śmieciami w NASZEJ NAJlepszej gminie merytorycznie a nie politycznie.

  • Do 2 - niezalogowany 2014-01-09 20:47:57

    Wśród tych wszystkich komentarzy tylko 3pomija polityczny podtekst, nie wiesz co piszesz?

  • Szanowny pysiu - niezalogowany 2014-01-09 21:18:45

    Jeżeli już tak solidnie chcesz podawać fakty,to cena za niesegregowane w Grodzisku M. 17,00 PLN od osoby.Umiesz posługiwać się komputerem,wydrukuj sobie grafik odbioru,który już od dawna jest na stronie Urzędu.Ale nie,ty musisz popyskować.

  • do 9 - niezalogowany 2014-01-10 10:15:49

    Skoro pyskowaniem nazywasz krytykę wysokich opłat to gratuluję. Może w grajdole mieszkają sami bogacze i z pokorą przyjmują wysokie opłaty. Zamiast demokracji mamy feudalizm - Pan każe sługa musi. A czyim ty jesteś wasalem

Dodajesz jako: |