20°C bezchmurnie

BABY SWAP- wyprzedaż ubranek i zabawek dziecięcych!

Kiedy: 2016-02-07 , godzina: 10:00 | Gdzie: Grodzisk MAz.

Wydarzenia-Inicjatywy, wyprzedaż ubranek zabawek dziecięcych! - zdjęcie, fotografia

Jeśli zalegają ci ubranka, z których Twoja pociecha już wyrosła, nie wiesz co z nimi zrobić, wymień lub odsprzedaj je u nas. Jeśli szukasz ubranek dla dziecka, a nie chcesz płacić krocie za nowe, przyjdź do nas, będzie możliwość wyboru i kupna ubranek, nosidełek, bujaków, zabawek dobrej jakości od innych mam.

 Najbliższy Baby Swap będzie miał miejsce dnia 10 stycznia od godz. 10:00 do 12:00 w Centrum Rozwoju Dziecka „OSESEK” przy ul. Spółdzielczej 4 (1 piętro) w Grodzisku Mazowieckim.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Baby Swapie kobiety w ciąży, które w łatwy sposób będą mogły skompletować potrzebne ubranka na pierwsze miesiące życia swojego maleństwa.

Sprzedaż ubranek jest adresowana do rodziców, dziadków i innych, którzy chcieliby zakupić po preferencyjnych cenach coś dla swoich pociech, wcale nie trzeba brać ze sobą ubrań na wymianę.


Najbliższe terminy wyprzedaży:


10 styczeń 2016r.
07 luty
06 marzec
03 kwiecień
08 maj
05 czerwiec

 „Baby Swap” to nie tylko sposób na zaoszczędzenie kilku złotych (ubranka od 1 zł. do 20 zł.), ale też poznanie innych rodziców, porozmawianie na tematy związane z dziećmi i wymianę doświadczeń (można poprosić o kontakt do rodziców i wymieniać lub odkupić ubranka lub zabawki indywidualnie).

W Osesku nie obowiązują zapisy, opłata 10zł. (sprzedający ubranka rodzic), pieniądze przeznaczone są na min. na  ulotki, plakaty i promocję BABY SWAPÓW.
Kontakt do organizatorek:
iwonastawicka@op.pl , telefon 602 752 234 lub e-gorska@wp.pl
p. Beata , centrumosesek.pl telefon 510 868 460


Drogie Mamy,


Nasza już cykliczna comiesięczna wyprzedaż doczekała się miejsca na Facebooku, żeby było nas więcej zarówno kupujących jak i sprzedających. Roześlijcie znajomym ten link i polubcie BABY SWAPY na Facebooku. Ta forma pozwoli Wam być na bieżąco, kiedy się spotykamy, możecie umieszczać tam swoje oferty sprzedaży/oddania rzeczy wraz ze zdjęciami. Jedna z mam zrobiła stronę FB, w grupie siła, a więc już dziś polub nas i prześlij innym.

https://www.facebook.com/BABY-SWAPY-1509482076040322/timeline/?ref=hlMamy, które przyjdą na BABY SWAP sprzedać ubranka proszone są o :
- kocyk lub stolik, na którym wystawią ubranka,
- karteczki z rozmiarem ubrań, aby mamy kupujące miały łatwiej znaleźć ubranko, które szukają
- drobne pieniądze do wydawania reszty


WAŻNE !!!!!!!!!

Zbieramy: pieluchy, chusteczki, artykuły do pielęgnacji dziecka i kosmetyki dla mam m.in. szampony, żele pod prysznic itp. rzeczy dla Domu Samotnej Matki w Brwinowie.
 

Do 10.01.2016 r. można przynieść dary na adres OSESKA przy ul. Spółdzielczej 4 (1 piętro) , 05-825 Grodzisku Mazowieckim od godz. 9:00 do godz. 15:00 lub po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym w innych godzinach, p. Beata, telefon 510 868 460.
Iwona Stawicka- Matela