18°C bezchmurnie

Dom Tajemnic od Instytutu Wydawniczego ZNAK

Konkursy, Tajemnic Instytutu Wydawniczego - zdjęcie, fotografia

Wspólnie z Instytutem Wydawniczym „ZNAK” proponujemy Wam dzisiaj konkurs, w którym do wygrania mamy trzy książki Chrisa Columbus i Neda Vizzini zatytułowane „Dom Tajemnic”. Otrzymają je osoby, które najszybciej odpowiedzą na postawione poniżej pytanie.


 

 

Eleanor, Kordelia i Brendan razem z rodzicami przeprowadzają się do wielkiego domu, który należał kiedyś do tajemniczego pisarza, Denvera Kristoffa. Po niezapowiedzianej wizycie jego córki, niepokojącej staruszki, rodzeństwo trafia do groźnego świata, w którym czyhają na nich olbrzymy, piraci, Wichrowa Wiedźma i Król Burz. Jaką tajemnicę kryje historia ich własnej rodziny? Czy rodzeństwu uda się w końcu odnaleźć drogę do domu?

 

Kiedy dom ma niską cenę, pamiętajcie, aby nawet nie zastanawiać się nad jego kupnem, na pewno skrywa w sobie niezwykłą tajemnicę... Trójka rodzeństwa szybko się o tym przekonała. Ich rodzice zniknęli, a oni sami zostali przeniesieni do niezwykłego świata pełnego niebezpiecznych stworzeń, magii i czarów. Muszą pokonać Wichrową Wiedźmę, która chce zapanować nad światem i posiąść tajemnicę czarnej magii. Tylko odnalezienie pewnej księgi pomoże rodzeństwu uratować swoich bliskich.

 

 

Autorem książki jest Chris Columbus, nieznany pewnie z nazwiska, ale znany z dokonań twórca filmów takich jak „Harry Potter", „Jumanji", „Percy Jakson" czy „Kevin sam w Nowym Jorku". Książka poziomem nie odbiega wcale od scenariuszy filmowych Columbusa i o tyle jej czytanie sprawia większa satysfakcję, że sami możemy kreować wymyślony przez autora świat. „Dom Tajemnic" polecam każdemu, kto nie boi się przygody i wie, co znaczy dobra lektura. Pamiętajcie, nie kupujcie domów ze zbyt niską ceną...


 

Recenzent: Kinga Piechota

 

 

Pytanie konkursowe:

Wymień pięć filmów wyreżyserowanych przez Chrisa Columbusa

 

 

[reklama]

 

Dom Tajemnic od Instytutu Wydawniczego ZNAK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się