3°C mgła

Grodziska ślizgawka

Trochę śniegu i lekkiej mżawki i na ulicach ponownie trudno utrzymać równowagę


Jadąc przez Grodzisk trudno zobaczyć kogoś posypującego ulice. Granitowe płyty i kostka przed budynkiem dworcowym pokryte lodem. Mijani po drodze ludzie z ostrożnością drobią nogami na oblodzonej powierzchni chodników.
Dojazd do Lidla przy ulicy Królewskiej - lód pięknie błyszczy w świetle lamp.
Jedynie przy Biedronce pod Milanówkiem młody człowiek posypuje podjazd pod sklepem. Zaczepiony przez nas wyjaśnił, że robił to tego dnia po raz kolejny - "bo gdyby coś się komuś stało to firma będzie musiała płacić odszkodowanie".
Sprawdziliśmy efekt sypania: jest! 
Nogi nie wywijają hołubców.Czegoi Państwa nogom życzymy, licząc na to, że wszyscy odpowiedzialni za stan ulic wstaną wcześniej i sprawią, że bezpiecznie dotrzecie tam gdzie chcecie.
Dobrego dnia!

[reklama]

Grodzisk bez lukru

Polub nas :)
https://web.facebook.com/Grodzisk-bez-lukru-654799794599893/?fref=ts

Grodziska ślizgawka komentarze opinie

 • jak jest - niezalogowany 2016-01-13 07:06:21

  U nas w Grodzisku przy takich warunkach służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo śpią. Dla nich praca to 8-16 A czy tak powinno być ? NA STRONIE INTERNETOWEJ URZĘDU czytamy : służby przygotowane i czynne całą dobę. Gdzie jest prawda ? SKANDAL.

 • Mieszkaniec - niezalogowany 2016-01-13 11:02:54

  Rozleniwiono sie bo zima oszczedzala służby drogowe. A może pieniędzy na posypke brakuje. A może bardziej spektakularnymi działaniami władze wolą się zajmować. Pisze to ze złością bo orła wywinęła moja pracownica w drodze do pracy. Na szczęście obolałe części ciała to jedyne i jak się okazuje niegrożne konsekwencje. Zaniedbują to co najważniejsze.

 • do 2 - niezalogowany 2016-01-13 15:05:54

  Czego się denerwujecie ! Sobota tuż, tuz, więc na darmowy bal muszą się przygotować Na podsypkę brakuje- bo na bal musi starczyć

 • pieszo - niezalogowany 2016-01-14 16:17:03

  To norma w Grodzisku . Jak ulice posypià to o chodnikach zapomnij.

 • Pani Zima - niezalogowany 2016-01-21 13:54:42

  Przecież na swojej stronie nie napiszą, że służby nie są jeszcze przygotowane....A nawet gminne radio jakoś już pod koniec jesieni podawało, że już zgk przygotowany na atak zimy. Ach ten grodziski lukier ;) A swoją drogą ta mieszanka, którą posypują to tragedia teraz, dla obuwia skórzanego i łap psów - sól wrzyna się tak mocno, że potrafią krwawić :(

Dodajesz jako: Zaloguj się