18°C bezchmurnie

Horoskop bykiem pisany, czyli w co najchętniej wierzą Polacy

Publicystyka, Horoskop bykiem pisany czyli najchętniej wierzą Polacy - zdjęcie, fotografia

Wiara czyni cuda - mówimy. Wierzymy zatem, że dobry los, który spisany jest w naszym horoskopie pozwoli nam na realizację najważniejszych celów w życiu. Pozytywny horoskop może nie od razu nam pomoże, ale z pewnością sprawi, że poprawi nam się humor.


 

Nie na darmo wróżbita Maciej, który przemawia do nas ze szklanego ekranu, ma ręce pełne roboty. Nie ważne, czy pracuje w późnych godzinach nocnych, czy wcześnie rano – z reguły znajdzie się ktoś, kto chętnie wysłucha co też mówią jego cudotwórcze karty.

 

Wierzmy, bo lubimy. Czy wierzymy bo musimy? Dobry horoskop to nadzieja na to, że będzie lepiej i w dodatku bez naszych starań. Przecież to, co zapisane w gwiazdach, jest najważniejsze! Musimy zatem wierzyć, żeby się spełniło.

 

Statystyczny Polak lubi horoskopy, a w co wierzy najchętniej?

 

Wiadomo - najwięcej uśmiechu na twarzy przynosi mu wieść o pieniądzach, sukcesie i zdrowiu. Tego z reguły brakuje nam bowiem najbardziej. Oto, co powinno znaleźć się w horoskopowych must have każdego Polaka:1. Miłość - najlepiej od pierwszego wejrzenia
 

Kto nie marzył o takiej - prawdziwej, wyśnionej miłości. Wakacyjne zauroczenie, które szybko przemienia się w miłość do grobowej deski. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że pozytywny układ gwiazd, to najlepsza swatka.


Miłosna przepowiednia usnuta w pięknym, horoskopowym zdaniu zazwyczaj kończy się happy endem.
 

Bo z pozytywnym horoskopem, po prostu łatwiej jest się zakochać.

 

2. Duże i łatwe pieniądze

 

Takie są najlepsze, wiadomo. Przecież nikt nie lubi nadto się przepracowywać. Z blaskiem w oczach czytamy zatem najchętniej te horoskopy, w których uśmiecha się do nas gwiazdka zielonego dolara. Nie wierzysz? Pozytywny układ gwiazd niejednemu pomógł w zarobieniu pierwszego miliona.

[reklama]

3. Wczasy pod gruszą

 

"W najbliższym czasie spodziewaj się wypoczynku". Od razu przed Twoimi oczami pojawia się złota plaża, szum morza i leżak, na którym wypoczywa nikt inny, tylko Ty. Astrologiczna przepowiednia, tego, że już niedługo czekają nas całkiem miłe chwile spędzone na wczasach to najlepszy wypoczynek jaki moglibyśmy sobie wywróżyć.

 

Do przepowiedni wakacyjnych warto zaglądać szczególnie w okolicy czerwca – wtedy wyjazdy urlopowe organizujemy najczęściej.
 

4. Nieśmiertelność

 

Przynajmniej na najbliższe 100 lat, czyli informacja o tym, że w najbliższym czasie nie będzie nas opuszczało zdrowie i dobre samopoczucie. Mówi się, że to przedostatnie jest przecież ważniejsze w życiu, nawet w porównaniu z pieniędzmi.

 

5. Międzynarodowy sukces

 

Praca marzeń. W dodatku w towarzystwie sukcesów i dużych pieniędzy. Nie dziwne, że horoskopy z takimi przepowiedniami są mile widziane. W dobie pracoholizmu, piszemy się na każdy sukces, nawet ten wyczarowany przez wróżbitę Macieja, który z naszą pracą ma tyle wspólnego, co my z kartami tarota.

 

Dlaczego czytamy horoskopy? Bo fajnie jest usłyszeć, że czeka nas coś miłego. Zwłaszcza, jeśli te wszystkie dobre wróżby nie wymagają od nas żadnego nakładu czasu i pieniędzy.

 

Natalia Staśkowiak
Artykuł przygotowany w oparciu o dział: charakterystyka znaków w Horoskop.iWoman.pl.

Horoskop bykiem pisany, czyli w co najchętniej wierzą Polacy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się