7°C bezchmurnie

Kasjerka i klient okradali sklep

Na sygnale, Kasjerka klient okradali sklep - zdjęcie, fotografia

Zarzuty kradzieży usłyszały 2 osoby ustalone i zatrzymane przez policjantów z Żabiej Woli. 21–letnia kobieta przyznała się do wycofywania z kasy produktów, a 18– letni mężczyzna zabierania towaru ze sklepu. Właściciel placówki wycenił swoje straty na ponad 1300 złotych. Katarzyna S. i Damian M. dobrowolnie poddali się karom.


Policjanci z posterunku w Żabiej Woli otrzymali zgłoszenie kradzieży w jednym ze sklepów na terenie gminy. Z placówki handlowej w ciągu miesiąca zostały zabrane papierosy i alkohol o wartości ponad 1300 złotych.

 

Podczas czynności funkcjonariusze ustalili, że osobą podejrzewaną o to przestępstwo jest jedna z kasjerek.

 

Szybko wyszło na jaw, że kobieta wycofywała z kasy część zakupów. 21-latka została zatrzymana i przesłuchana. Katarzyna S. usłyszała zarzut kradzieży, przyznała się do popełnienia tego przestępstwa i poddała karze.

 

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, kto wynosił ze sklepu darmowe zakupy. Dotarli do jednego z klientów, który wielokrotnie „kupował” produkty alkoholowe i papierosy. 18-latek został zatrzymany. Damian M. również przyznał się do zarzutu kradzieży i dobrowolnie poddał karze w zawieszeniu.

 

kz

 

 

[reklama]

 

Kasjerka i klient okradali sklep komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się