10°C pochmurno z przejaśnieniami

KPP w Grodzisku Mazowiecim ma nowego Komendanta

Na sygnale, Grodzisku Mazowiecim nowego Komendanta - zdjęcie, fotografia

Dziś w Sali Herbowej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim policjanci, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście pożegnali szefa grodziskiej Policji, insp. Dariusza Zalesińskiego. Będzie on teraz zarządzał jednostką w Otwocku. Jego miejsce zajął dotychczasowy zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II mł. insp. Grzegorz Styczyński.


O godzinie 10:00 w budynku grodziskiej komendy zebrali się policjanci, na czele z zastępcą Komendanta Stołecznego Policji podinsp. Hubertem Kowalczewskim, pracownicy Komendy Powiatowej Policji Grodzisku Mazowieckim, przedstawiciele samorządów i zaproszeni goście. Powodem dzisiejszej uroczystości było pożegnanie odchodzącego ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim  insp. Dariusza Zalesińskiego.   Równocześnie przywitaliśmy nowego Komendanta grodziskiej policji, mł. insp. Grzegorza Styczyńskiego, który dotychczas pracował na stanowisku I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. 

 

Podczas uroczystości Zaspępca Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie podinsp. Hubert Kowalczewski podziękował odchodzącemu z naszej jednostki Komendantowi, za dotychczasowy wkład i zaangażowanie w budowę bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu. Życzył także samych sukcesów w dalszej karierze. Wiemy już, że będzie on teraz zarządzał Komendą  Powiatową  Policji w Otwocku. Także przejmującemu stanowisko Komendanta Powiatowego w Grodzisku Mazowieckim mł. insp. Grzegorzowi Styczyńskiemu, zarówno Zastępca Komendanta Stołecznego Policji , jak i wszyscy zabierający dzisiaj głos goście, życzyli samych sukcesów zawodowych.

 

Mł. insp. Grzegorz Styczyński  ma 41 lat. W Policji służy od 1994 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym  KRP Warszawa VII , następnie w 2002 roku objął stanowisko Asystenta sztabu Policji w/w Komendy. Rok później został Kierownikiem Referatu Patrolowo interwencyjnego KRP Warszawa V. W latach 2004 – 2006 pracował na stanowisku Zastępcy Naczelnika  Sekcji Prewencji. W roku 2006 został Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. Tą samą funkcję pełnił od   2007 roku w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II. W dniu dzisiejszym objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim.   

 

Zdobyte do tej pory doświadczenie i wiedza przez nowego Komendanta są wartością, która bez wątpienia będzie pomocna w skutecznym kierowaniu grodziską komendą.

 

sj

 

[reklama]

 

KPP w Grodzisku Mazowiecim ma nowego Komendanta komentarze opinie

  • pysio - niezalogowany 2015-07-30 12:39:56

    Odchodzącemu życzę dalszych sukcesów i szybkich awansów za to, że nie dał z siebie zrobić marionetki NAJ. Nowego ocenimy po czynach stosując się do powiedzenia, że drzewo poznasz po owocach a człowieka po ....,,.

Dodajesz jako: Zaloguj się