27°C bezchmurnie

Pogoń rozstrzelała Mechanika

Sport, Pogoń rozstrzelała Mechanika - zdjęcie, fotografia

Trzecia Liga rozpoczęła rozgrywki sezonu 2013/2014. Zakończył się już pierwszy mecz sezonu 2013/2014 w którym Pogoń zmierzyła się w Radomsku z miejscowym Mechanikiem.

Szczęśliwym strzelcem pierwszego gola w lidze Łukasz Gołka, który już w 5 minucie wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Pogoń po pierwszych 45 minutach, wygrywa na wyjeździe z Mechanikiem Radomsko 0:1. Mecz odbywa się bez udziału publiczności. Jest to kara nałożona na gospodarzy tego meczu, za awantury pseudokibiców Radomszczańskiego klubu, którzy w poprzednim sezonie w meczu 29 kolejki z LKS Kwiatkowice zaatakowali sympatyków i ochronę wicemistrza czwartej ligi.

W 70 minucie Pogoń Podwyższa prowadzenie! Szybka kontra skutecznym strzałem kończy Gregorowicz.

80 minuta i Bal ustala wynik meczu.

Mechanik porażką 0:3 niezbyt udanie inauguruje rozgrywki trzeciej ligi.

Mechanik Radomsko -  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:3 (0:1)