5°C mgła

Policjanci z dziećmi w dniu ich święta

Grodziscy policjanci uczestniczyli dziś w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Funkcjonariusze w radiowozie, przy motocyklu oraz pod niebieskim policyjnym namiotem opowiadali dzieciom o swojej pracy i pokazali wyposażenie służbowe. Najmłodsi mieli szansę zdobyć elementy odblaskowe, rozwiązując zadania z dziedziny bezpieczeństwa oraz przymierzyć elementy policyjnego stroju. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć i rozmawiały z policjantami. Z okazji dzisiejszego święta grodziscy policjanci życzą wszystkim dzieciom im jak zawsze „Wszystkiego bezpiecznego” na każdy dzień.


 

Policjanci z grodziskiej komendy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie kierownictwa TPD do udziału w pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbywał się na terenie grodziskiego Orlika przy Stawach Walczewskiego. Oprócz stoiska z policyjnym sprzętem, prezentacji radiowozu i motocykla, funkcjonariusze przygotowali dla dzieci także zagadki z dziedziny bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymywali elementy odblaskowe z informacją, jak ważne dla bezpieczeństwa na drodze, jest ich używanie.

 

Wszystkie dzieci chętnie przymierzały policyjne czapki, kamizelkę kuloodporną, sprawdzały jak działają kajdanki i pytały o przeznaczenie innych elementów wyposażenia służbowego. Zabierali też na pamiątkę wykonane przez policjantkę odbitki swoich linii papilarnych i pozowali do zdjęć w policyjnych strojach, w radiowozie i na motocyklu.


kz

 

[reklama]

 

Policjanci z dziećmi w dniu ich święta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się