11°C słabe, przelotne opady deszczu

Przedwyborcze spotkanie z Posłem Błaszczakiem

W niedzielę, 9 listopada br., w Grodzisku Mazowieckim gościł przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Mariusz Błaszczak.


[reklama]

 

W niedzielę, 9 listopada br., w Grodzisku Mazowieckim gościł przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Mariusz Błaszczak. Punktualnie o 17.30 rozpoczęło się spotkanie Posła z przybyłymi mieszkańcami oraz kandydatami PiS na radnych sejmiku wojewódzkiego, powiatu, rady miejskiej oraz na burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r.

 

Spotkanie prowadził Jerzy Terlikowski, kandydujący z 1 miejsca listy PiS do rady powiatu. Po krótkim powitaniu i wprowadzeniu, głos zabrał Poseł Mariusz Błaszczak, który zwracając się do przybyłych osób zaapelował o udział w wyborach oraz oddanie głosu na kandydatów PiS.

 

W swoim wystąpieniu mówił o najważniejszych bolączkach naszej rzeczywistości: bezrobociu, służbie zdrowia, systemie emerytalnym, edukacji, mediach oraz sądach i prokuraturze, które nie zawsze działają tak, jak powinny. Dlatego też głos oddany na kandydatów PiS jest – wg Mariusza Błaszczaka – głosem mogącym zapoczątkować zmiany w Polsce od najniższego szczebla: władzy samorządowej.  

 

Po jego wystąpieniu, kandydatka Prawa i Sprawiedliwość na Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, Edyta Żyła, przedstawiła przybyłym osobom najważniejsze punkty swojego programu wyborczego, wśród których znalazły się: doprowadzenie do wybudowania obwodnicy zachodniej, utwardzenie wszystkich dróg lokalnych w gminie, wybudowanie parkingu wielopoziomowego przy dworcu oraz zniesienie na czas budowy parkingu opłat za parkowanie w pobliżu dworca, inwestycje w dzielnicy Łąki oraz zmianę wizerunku centrum miasta.

 

Po zakończeniu wystąpienia Edyty Żyły, Jerzy Terlikowski zaprosił obecnych na spotkaniu kandydatów PiS, startujących do sejmiku, powiatu i rady miejskiej o przedstawienie się przybyłym mieszkańcom oraz zaprezentowanie swojego programu w kilku najważniejszych punktach. Wśród kandydatów do sejmiku, swoje programy zaprezentowały Małgorzata Podgórska-Paciorek z Milanówka oraz Anna Krupka. Wśród kandydatów do powiatu z listy grodziskiej wystąpili: Jerzy Terlikowski, Olga Reyzz-Rubini, Bogdan Banasiak, Maria Kunecka, Iwona Wiąckowska i Jerzy Grudniewski. Z kolei swoje kandydatury do Rady Miejskiej zaprezentowali: Leszek Gruszecki, Andrzej Młocki, Łukasz Lewandowski, Marta Cynkier, Edyta Żyła, Piotr Pawlak, Lidia Marczewska, Radosław Kaczorowski, Jarosław Redel.

 

Po tej prezentacji, głos zabrał ponownie Poseł Mariusz Błaszczak, który odpowiadał na zadawane przez przybyłe osoby pytania dotyczące spraw krajowych, jak i lokalnych, związanych m.in. z kontrolą wyborów i wyników głosowania w kontekście nieprawidłowości podczas liczenia głosów  w wyborach samorządowych 2010 r. czy też ostatnich do Parlamentu Europejskiego w maju 2014 r.

Spotkanie zgromadziło liczną grupę gości – mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic.

KM

Przedwyborcze spotkanie z Posłem Błaszczakiem komentarze opinie

 • super inicjatywa - niezalogowany 2014-11-11 10:13:53

  Szkoda ze nie zaprosiliscie Hoffmana i pozostałych poslow z żonami aby wytlumaczylu obywatelom jak robi się z ich idiotów.

 • Dorota - niezalogowany 2014-11-11 12:12:24

  Pani Edyto, dziękujemy.Aktywny PiS może coś zmieni w Grodzisku. Bez dobrej i zdecydowanej, działającej opozycji nic nie zmieni się na lepsze.

 • Rafał - niezalogowany 2014-11-11 15:59:45

  Bardzo udane spotkanie. Niektórzy kandydaci warci poparcia!

 • Anka - niezalogowany 2014-11-11 16:02:02

  Działajcie. Życzę powodzenia w wyborach, a kilka osób z tego grona chętnie bym poparła i nie ze względu na partie ale poprostu bo zasługują. Działalność społeczna musi być doceniona.

 • A ja - niezalogowany 2014-11-11 18:02:39

  jak patrzę na Zawiszę, Winnickiego, Korwina Mikke i innych faszystów, to nie chcę żadnych zmian! Chcę by było tak jak jest, czyli normalnie. Nie chcę Pisu

Dodajesz jako: Zaloguj się