27°C bezchmurnie

Rodzinny Turniej Tenisa już za nami

W sobotę 10 maja w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A odbył się Rodzinny Turniej tenisa stołowego szkółek sportowych Bogorii Grodzisk Mazowiecki.


Impreza została przygotowana przez Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki przy udziale władz gminy i sponsorów. W tym dniu na dziesięciu stołach, które zajmowały całą halę, zacięte boje stoczyli młodzi adepci tenisa stołowego szkółek sportowych Bogorii w różnych kategoriach wiekowych. Do rywalizacji przystąpili również rodzice.

Ale zanim rywalizacja rozpoczęła się na poważnie, turniej uroczyście otworzył trener drużyny Bogorii Grodzisk Mazowiecki Pan Tomasz Redzimski, który nie krył zadowolenia z licznej grupy młodych zawodników startującej w imprezie. Życzył wszystkim zgromadzonym sukcesów i radości z gry w tenisa stołowego, podkreślając przy tym, że w tak młodym wieku najważniejsza jest pasja do sportu, rozumienie pracy i poczucie potrzeby ciągłego dążenia do postaw mistrzowskich. Wynik nie jest najważniejszy, ale ciągły trening, postawa fair play i radość współzawodnictwa z kolegami i koleżankami.

 

Przed rozpoczęciem pierwszych gier młodzi zawodnicy szkółek Bogorii dostali prezenty z okazji Dnia Dziecka, tym razem już na początku maja, a to ze względu na ograniczoną dostępność hali, która do końca miesiąca będzie areną jeszcze wielu wydarzeń sportowych, w tym także z udziałem tenisistów Bogorii.

Rywalizacja sportowa prowadzona była w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2006-2007, rocznik 2003-2004 i turniej rodziców. Do gier przystąpiło 26 zawodników i zawodniczek oraz ponad dziesięciu "odważnych" rodziców. Sportowców do walki zagrzewali jak zwykle niezawodni kibice, których w tym dniu nie brakowało na trybunach. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i przeważnie wyrównane (zwłaszcza w kategorii rodziców), spotkaniom towarzyszyły emocje, radość, ale też czasami łzy i gorycz porażki. Zanim wyłoniono zwycięzców turnieju wszyscy jego uczestnicy wyśmienicie bawili się, spędzając czas w koleżeńskiej i sportowej atmosferze.

Zwycięzcy Rodzinnego Turnieju dzieci ze szkółek Bogorii:

 


w kategorii 2006-2007:

1. Joanna BANASIK

2. Krzysztofem STĄPORKEK

3. Zofią ŚLIWKA

4. Jakub KOTLARCZUK

 


w kategorii 2003-2004:

1. Miłosz REDZIMSKI

2. Jakub LIS

3. Mikołaj GIEREŁO

4. Adam STĄPOREK

 


w kategorii Rodzice:

1. Jacek BOCZKOWSKI

2. Robert STĄPOREK

3. Piotr BRYSIAK

4. Artur ŚLIWKA

 


Zwycięzcy rozgrywek w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Sponsorami Turnieju byli: Firma Swedeponic Polskie Świeże Zioła producent marki Baziółka, Czar-Pol, Pizzeria Biesiadowo, Gmina Grodzisk Mazowiecki i Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki.[reklama]

 


W imieniu Rodziców młodych zawodników ze szkółek sportowych Bogorii serdecznie dziękujemy trenerom i opiekunom dzieci, a szczególnie Panu prezesowi Bogorii Dariuszowi Szumacherowi, Panom trenerom Tomaszowi Redzimskiemu, Pawłowi Szelińskiemu i Bartkowi Bartosiewiczowi oraz Pani Edycie Skoczeń, którzy zorganizowali tę fantastyczną imprezę, wraz z nami wspólnie przeżywali emocje i na koniec wręczali nagrody i wyróżnienia. Dziękujemy również wszystkim osobom, które przysłużyły się do prawidłowej organizacji i przebiegu zawodów.

 


Mariusz Pilis

Rodzinny Turniej Tenisa już za nami komentarze opinie

  • Mariusz Pilis - niezalogowany 2014-05-16 09:11:11

    Zapraszam do bardzo ciekawej lektury wywiadów z uczestnikami Turnieju, które przeprowadził trener Bogorii Pan Tomasz Redzimski. http://bogoria.kylos.pl/aktual...amp;c=aktu

  • Iwona Stawicka- Matela - niezalogowany 2014-05-16 14:00:10

    super zawody, wspaniali rodzice i młodzi ludzie

Dodajesz jako: Zaloguj się