27°C bezchmurnie

Sportowe Wakacje z Jaktorowskim Klubem Karate Fudokan ZANSHIN

Wiele atrakcji czeka w tym tygodniu dzieci i młodzież z Jaktorowa, biorącą udział w sportowych półkoloniach organizowanych przez Jaktorowski Klub Karate Fudokan ZANSHIN. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy zajęć kolonijnych aktywnie spędzają na obiektach SP w Jaktorowie tydzień radosnych wakacji.


Jak podkreśla Rafał Drązikowski – organizator i instruktor półkolonii – cieszy frekwencja dzieci i młodzieży na zajęciach sportowych, co tylko potwierdza wielkie zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy w okresie wakacji, zwłaszcza dla uczniów aktualnie spędzających wolny czas w domu.

Na sportowe półkolonie stawiło się około 30 dziewczynek i chłopców w wieku szkolnym. Program zajęć przewiduje wiele ciekawych atrakcji takich jak gry zespołowe, zabawy czy zajęcia ruchowe. Poza rozgrywkami piłki nożnej, koszykówki, unihokeja, dzieci poznają podstawowe tajniki sztuki karate. Na matach JKKF ZANSHIN doświadczeni instruktorzy – Justyna Laskowska, Agata Drązikowska i Robert Tarczyński – pokazują uczestnikom kolonii, na czym polega karate fudokan oraz uczą podstawowych chwytów i postaw.[reklama]

Organizatorom i dzieciom biorących udział w półkoloniach dopisuje również pogoda, wysokie temperatury i słoneczne niebo, zachęcają do aktywności fizycznej. Wszystko to sprawia, że jedni i drudzy mają wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Należy podkreślić, że aktywność sportowa Rafała Drązikowskiego oraz pozostałych instruktorów, a także wyniki Jaktorowskiego Klubu Karate Fudokan ZANSHIN osiągane w pracy z miejscową dziećmi i młodzieżą, pozwalają mieć pewność, że nie jest to ostatnie tak wartościowe przedsięwzięcie w Jaktorowie.

Więcej informacji na stronach www.jkkf.pl

Mariusz Pilis

 

Sportowe Wakacje z Jaktorowskim Klubem Karate Fudokan ZANSHIN komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się