1°C Mgiełka

Wielki konkurs kina Helios! Zobacz film „LEGO Przygoda” i wygraj wycieczkę do LEGOLANDU!

Kultura, Rozrywka, Wielki konkurs Helios! Zobacz „LEGO Przygoda” wygraj wycieczkę LEGOLANDU! - zdjęcie, fotografia

Chcesz przeżyć super przygodę i wyjechać z rodziną lub przyjaciółmi na niezapomnianą wyprawę do Legolandu? Mamy dla Was aż 5 czteroosobowych wycieczek! Zapraszamy do udziału w wielkim konkursie sieci kin Helios!


 

Aby zyskać szansę na wyjazd do duńskiego parku rozrywki z grupą znajomych bądź rodziną wystarczy przyjść do dowolnie wybranego kina sieci Helios w całej Polsce
w dniach 7-20 lutego na film „LEGO Przygoda” (konieczne jest zachowanie biletu!) i po obejrzeniu filmu stworzyć fantastyczną budowlę z klocków LEGO!

 

Jednym słowem – żeby wygrać wystarczy świetnie się bawić, a następnie pochwalić się efektami tej zabawy całemu światu ;) Wystarczy zamieścić zdjęcie własnej budowli LEGO na profilu sieci kin Helios na FB i zbierać głosy od internautów!

 

20 zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym specjalnie powołane jury wybierze 5 najciekawszych budowli, a zwycięzcy wyjadą na wspaniałą wyprawę do duńskiego Legolandu!

 

UWAGA! Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie biletu na film „LEGO Przygoda” z sieci kin Helios z dni 7-20 lutego 2014! Szczegóły konkursu, regulamin i opis wycieczki znajdują się na stronie: helios.pl/LEGO.

 

Partnerem konkursu i Fundatorem wycieczek jest Biuro Podróży i Turystyki Almatur.

 

[reklama]

 

Wielki konkurs kina Helios! Zobacz film „LEGO Przygoda” i wygraj wycieczkę do LEGOLANDU! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się