Wojciech Hardt już poza PO

21/10/2015 00:09
Aktualności, Wojciech Hardt - zdjęcie, fotografia

Prominentny działacz PO, wieloletni samorządowiec i ceniony działacz społeczny Wojciech Hardt opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej.


[reklama]

Jak ustaliliśmy, decyzję w tej sprawie podjął we wrześniu br. Uzasadnił ją brakiem akceptacji dla przemian w PO zmierzających w kierunku lewicowym.

 

Wojciech Hardt jest radnym powiatu, w poprzedniej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego rady powiatu. Jest także znanym działaczem społecznym – przyczynił się do upamiętnienia wielu osób zasłużonych w walce o wolność Polski, współtworzył Komitet Pamięć, jest zaangażowany w organizację Konkursu Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Współautor książki „Niepokorni 1976-1989”. W okresie PRL działacz opozycji demokratycznej.

KZ

Wojciech Hardt już poza PO komentarze opinie

  • honor - niezalogowany 2015-10-21 12:15:43

    Podziwiam pana panie Wojciechu i będę pana chwalił za odwagę. Za to nasz starosta p.Marek Wierzbicki nie ma odwagi się przyznać WYBORCOM ZE STARTUJE W WYBORACH Z RAMIENIA PARTII -- PSL!!! Dlaczego ? Czyżby się wstydził swoich korzeni ? Przecież jest członkiem PSL, dlaczego tego nie deklaruje w swoich ulotkach ? Czyżby dla zmylenia wyborców ?

  • pamiętamy - niezalogowany 2015-10-21 13:01:46

    Szkoda, że nie odcięto ze zdjęcia siedzącego byłego prokuratora z PRLu. Ta osoba była przewodniczącym solidarności w miejskim kole - jaki przewodniczący takie koło. Ta osoba od wielu lat przyczynia się do bezprawia w spółdzielni jako radca i członek. Dzięki takim "działaczom" mamy to co mamy. Starzy mieszkańcy doskonale znają i pamiętają poczynania tego "działacza"

  • farbowane lisy ? - niezalogowany 2015-10-21 17:39:41

    Starosta na ulotce nawet koniczynki nie umieścił. Baner na którym Burmistrz popiera starostę też bez koniczynki i PSL. Czyżby się wstydzili swojej partii ? Może się obawiają, że mieszkańcy im "kota popędzą ? Czy takim osobą można wierzyć ? Panowie gdzie wasza odwaga ? Koryto ważniejsze od odwagi i honoru ?

  • farbowane lisy - niezalogowany 2015-10-22 10:35:04

    Z ZSL sojuszniczki PZPR zmienili literę Z na P i powstał PSL. W ten sposób się przefarbowali zachowując struktury i majątek. Dawni popieracze sowieckiego stylu władzy uwłaszczyli się na gruntach dawnych PGR, wielu stało sie obszarnikami pomimo, że dwniej dobrych rolników wyzywali od kułaków. Tracąc władzę na wsi przejęli władzę w małych miasteczkach przy pomocy dawnych towarzyszy pod szyldem róznych ziem. Z budżetów miejskich wydają wiele pieniedzy na pseudo promocję miast. Zawiadomienia o festynach zaczynają się od- Burmistrz taki a taki zaprasza, w ten sposób promują się członkowie tej parti. Z ich szeregów wywodzi sie wielu prokuratorów, sędziów, milicjantów.

  • Miki - niezalogowany 2015-10-22 11:16:59

    http://www.sadistic.pl/zolnier...241,15.htm

  • wert - niezalogowany 2015-10-22 14:34:43

    prominentny?? ceniony??!

  • Elwera - niezalogowany 2015-10-22 20:39:08

    Foto mówi samo za siebie ? Ja pytam co ten czerwony facet siedzący nad butelką wody tam robi ? Znudził mu się jasio wędrowniczek ?

  • jan - niezalogowany 2015-10-22 20:59:13

    Wszyscy widzą, że PO tonie. Teraz może do PIS.

  • barbara - niezalogowany 2015-10-23 08:10:22

    radca prawny niech idzie śpiewać do św. Anny, bo na prawie spółdzielczym się nie zna.

  • Miki - niezalogowany 2015-10-23 12:38:14

    Wszyscy wyskakują z tonącego okrętu. Ciekawe co zrobi Misiek Kamiński, Kluzik Roztkowska , Arłkowicz , hmmm

  • pytek - niezalogowany 2015-10-23 14:49:53

    Od czego temu siedzącemu tak świecą się lica ?

Dodajesz jako: |