16°C bezchmurnie

Zatrzymani za włamanie, kradzieże i narkotyki

Na sygnale, Zatrzymani włamanie kradzieże narkotyki - zdjęcie, fotografia

W ręce grodziskich kryminalnych wpadło 4 mężczyzn podejrzanych o kradzieże na terenie powiatu. Podczas zatrzymań przy dwóch z nich policjanci znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani w ostatnim czasie mogli brać udział w 8 różnych przestępstwach. Wcześniej karani Andrzej S., Przemysław W., Łukasz H. i Krzysztof B. po raz kolejny odpowiedzą przed sądem za zarzucane im czyny. Poszukiwany listem gończym 30–latek już trafił do zakładu karnego, pozostałym także grożą kary pozbawienia wolności.


 

Podczas ustaleń prowadzonych do sprawy włamania w jednej z firm, grodziscy kryminalni wpadli na trop osób, które mogły mieć związek z tym przestępstwem. Policjanci natychmiast potwierdzili miejsca przebywania wytypowanych mężczyzn i pojechali ich zatrzymać. W czasie kontroli samochodu, którym poruszał się 33–latek i 24–latek funkcjonariusze znaleźli torebkę z amfetaminą i przedmioty używane do włamań.

 

Tego samego dnia do celi grodziskiej komendy trafili również 23-latek i 30-latek. W miejscu pobytu jednego z nich policjanci znaleźli prawie 4 gramy amfetaminy.

 

Podczas dalszych czynności policjanci dokonali szczegółowej analizy ostatnio zgłoszonych zdarzeń na terenie powiatu i ustalili, że zatrzymani mogli być sprawcami także innych przestępstw.

 

Karani wcześniej Andrzej S. (33 lata), Przemysław W. (24 lata), Łukasz H. (23 lata) i Krzysztof B. (30 lat) oprócz zarzutu włamania do firmy usłyszeli także zarzuty kradzieży mebla z magazynu sklepu i kradzieży 6 rowerów. 33-latek i 30–latek dodatkowo odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Krzysztof B. okazał się poszukiwanym listem gończym i już trafił do zakładu karnego.

 

O karze dla pozostałych mężczyzn zdecyduje sąd.

 

kz

 

 


 

 

[reklama]

Zatrzymani za włamanie, kradzieże i narkotyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się