27°C bezchmurnie

Zdradziły go ślady butów

Sport, Zdradziły ślady butów - zdjęcie, fotografia

Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o wybicie szyb w sklepie. 32-latek wpadł przez ślady obuwia pozostawione na miejscu przestępstwa. Policjanci szybko potwierdzili, że zatrzymany ma na nogach te same buty. Szymon F. usłyszał zarzut zniszczenia mienia. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.


   

Pod koniec listopada grodziscy policjanci otrzymali informację o uszkodzeniu 6 szyb w jednym ze sklepów na terenie miasta. Właściciel wycenił straty na ponad 400 złotych. Funkcjonariusze dokładnie obejrzeli miejsce przestępstwa, zabezpieczyli wszystkie ślady i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Wśród śladów znalezionych w okolicy placówki były również charakterystyczne odbitki butów.

 

Gdy tylko policjanci ustalili osobę podejrzewaną o uszkodzenia, pojechali do jego miejsca zamieszkania. Podczas rozmowy z 32-latkiem funkcjonariusze zwrócili uwagę na obuwie mężczyzny. Szybko potwierdzili, że są to te same buty, których ślady pozostały na miejscu przestępstwa. Szymon F. przyznał się do wybicia szyb. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

 

[reklama]

 

Zdradziły go ślady butów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się