13°C bezchmurnie

Zlikwidowane kolejne uprawy konopi

Na sygnale, Zlikwidowane kolejne uprawy konopi - zdjęcie, fotografia

W ciągu 2 dni grodziscy policjanci odkryli i zlikwidowali kolejne dwie uprawy konopi indyjskich. Do tych spraw zatrzymali 32-latka i 22-latka. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawiania tych nielegalnych roślin. Michał S. i Daniel O. przyznali się do przestępstw narkotykowych i dobrowolnie poddali karom. Za uprawianie konopi grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Grodziscy kryminalni uzyskali informację o miejscu uprawy konopi indyjskich w gminie Baranów. Policjanci szybko potwierdzili, że roślinami opiekuje się mieszkaniec posesji, na której rosły. Funkcjonariusze zatrzymali 32-latka w miejscu zamieszkania. Michał S. przyznał się do prowadzenia uprawy, aby uzyskać marihuanę.

 

Następnego dnia policjanci posterunku w Żabiej Woli wpadli na trop kolejnej uprawy. Na tyłach jednej z posesji również rosły krzaki konopi. Funkcjonariusze natychmiast ustalili kto jest jej właścicielem. 22-latek został zatrzymany. Daniel O. także przyznał się do uprawiania nielegalnych roślin na własny użytek.

 

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawiania konopi indyjskich. 32-latek i 22-latek dobrowolnie poddali się karom za popełnione przestępstwa narkotykowe. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za ten czyn grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kz

 

[reklama]

 

Zlikwidowane kolejne uprawy konopi komentarze opinie

  • Gdzie te chłopy ? - niezalogowany 2015-09-19 17:15:02

    Co to się z mężczyznami nawyprawiało, zamiast Marysiek wolą marychę. Sobieski w grobie się przewraca, jak wiadomo on strasznie kochał swoją Marysienkę.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 21:26:16

    To jest tak jak z wódką.Tylko wódka nic nie leczy.

Dodajesz jako: Zaloguj się