10°C pochmurno z przejaśnieniami

Zranił nożem kolegę

Niewiele brakowało, by agresywne zachowanie mężczyzny zakończyło się tragedią. 22-letni Dariusz S. zranił nożem kolegę. Mężczyzna z raną klatki piersiowej trafił do szpitala. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca został zatrzymany. Decyzją Sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Po godzinie 1-szej w nocy policjanci otrzymali informację o wezwaniu do mężczyzny, który najprawdopodobniej został ugodzony nożem. Natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Na ławce pod jedną z posesji zastali mężczyznę z raną kłutą w okolicy klatki piersiowej.

 

Policjanci bardzo szybko ustalili, że do zdarzenia doszło podczas spożywania alkoholu. Na skutek kłótni jaka wywiązał się między mężczyznami Marcin G. został ugodzony nożem przez 22-letniego Dariusza S. 34-latek został przewieziony do szpitala natomiast sprawca zbiegł.

 

Na miejscu funkcjonariusze ustalili rysopis podejrzanego i natychmiast udali się w pościg. Dariusz S. Został zatrzymany.

 

Teraz usłyszy zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

SJ

 

[reklama]

 

Zranił nożem kolegę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się