14°C pochmurno z przejaśnieniami

Firma Fischer - producent ogrodzeń panelowych, karnisze mosiężne Grodzisk Mazowiecki adres - opinie

Średnia | głosów:


Firma "FISCHER" założona została w 1991 r. jako Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy "El-masz" zajmujący się produkcją i remontami urządzeń i maszyn elektrycznych. W roku 1993 uruchomiona została produkcja karniszy mosiężnych, która trwa nieprzerwanie do chwili obecnej (jesteśmy jednym z największych w kraju producentów tego typu wyrobów).

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.karniszefischer.com.pl.
Prężny rozwój firmy zadecydował o konieczności budowy nowoczesnego zakładu produkcyjnego i lakierni proszkowej, który został oddany do użytku w 2004 roku. W 2005 roku zakupiliśmy jedną z najnowocześniejszych w Polsce zgrzewarek wielopunktowych oraz inne urządzenia tworząc linię do produkcji systemów ogrodzeń panelowych.
W styczniu 2012 roku nasza firma została wybrana do dofinansowania w ramach Osi Priorytetowej III - Gospodarka, Innowacyjność, Przedsiębiorczość - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na Lata 2007-2013. Realizacja Projektu: Zakup Automatycznej Linii do Produkcji Paneli Ogrodzeniowych współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa pozwoli nam poprzez zakup innowacyjnej technologii wzmocnić swoją pozycję na rynku, wprowadzić nowe produkty oraz dokonać znaczącego kroku na drodze dalszego rozwoju.

Firma Fischer - producent ogrodzeń panelowych, karnisze mosiężne adres

  • Adres: 97-215 Inowłódz , Spalska 25
  • Telefon: (44)7101707
  • Faks:
  • Adres e-mail: marketing@ogrodzeniafischer.com.pl
  • Strona www:

Firma Fischer - producent ogrodzeń panelowych, karnisze mosiężne opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.