5°C mgła

Co sprawdzić przed podpisaniem umowy deweloperskiej?


Dodano: 2017-09-18 15:01:29

Witam. Planuję kupno mieszkanie od dewelopera w Warszawie. Chciałam zapytać, jakie jest Wasze doświadczenie z deweloperami. Czy polecacie jakiegoś konkretnego z Warszawy? Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy?


odpowiedz cytuj
Madam dodano: 2017-10-16 15:00:13
Najlepiej sprawdzić czy umowę podpisujesz na realną inwestycję czy na przysłowiową dziurę w ziemi. Co do dewelopera to może zainteresują Cię mieszkania w Legionowie. Wiem, że do centrum kawałek drogi jest ale znajomi tam mieszkają i nie narzekają. 
odpowiedz cytuj
Lodereniak dodano: 2017-10-19 11:33:20
Moim zdaniem fajną dzielnicą jest Wola, polecam zakup mieszkania tutaj . Wszędzie blisko i łatwy dojazd. Nie wiem jednak, czy są tam teraz jakieś inwestycje. Ja przed zakupem mieszkania sprawdziłam prospekt informacyjny — inwestor ma obowiązek Ci go pokazać oraz wszystkie zezwolenia na budowę, prawo do gruntu i poprzednie inwestycje. Przez cały okres budowy monitorowałam też działania dewelopera. Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania, warto też zajrzeć do tego poradnika - https://infokonsument.pl/kupno-mieszkania-dewelopera/.  Mnie wiele ułatwił. 
odpowiedz cytuj
Madam dodano: 2017-10-30 10:44:12
\"Moim zdaniem fajną dzielnicą jest Wola...\"

W sumie wszystko zależy od stanu portfela i lokalizacji miejsca w którym pracujemy. Ostatnio trafiłem na artykuł z porównaniem cen w dwóch największych miastach. http://printeen.pl/gdzie-obecnie-warto-mieszkac/ 
fakt że porównywane są w nim ceny deweloperskie, z rynkiem wtórnym jst pewnie podobnie. Jak by nie patrzeć to okoliczne miasta takie jak Grodzisk zawsze będą wypadały lepiej niż stare dzielnice w centrum. 


odpowiedz cytuj


1 ... 1