Niezawodny sposób na naukę w domu

Autor: Portal TuGrodzisk.pl, 29/05/2017Głowisz się i troisz, myśląc o skutecznej edukacji dziecka? Co zrobić, aby czas poświęcony odrabianiu lekcji stał się zarówno dla Ciebie, jak i dziecka ciekawy i przyjemny? Jest na to jedna odpowiedź. Squla to interaktywna platforma edukacyjna do nauki w domu. Jedyny taki program w Polsce, który umożliwia i ułatwia naukę dzieciom w wieku od 3 do 12 lat. W każdej chwili możesz przetestować bezpłatną 30-dniową wersję DEMO. Zapraszamy na Squla.pl.

Wiemy nie od dziś, że dziecko nie jest w stanie skupić uwagi przez dłuższy czas, tym samym odrabianie lekcji niejednokrotnie sprowadza się do żmudnego, wielogodzinnego przesiadywania przy stole. Jeśli opisywana historia wydaje Ci się znajoma, już teraz warto to zmienić jednym, prostym ruchem. Wesprzyj mądrą edukację swojego dziecka z systemem Squla. Twoje dziecko pokocha zabawne gry i quizy, dzięki którym bez problemu przyswoi cały materiał szkolny. Platforma to przeszło 40 tysięcy zadań, które pozwolą dziecku przyswoić materiał ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Łatwość przekazywania wiedzy idzie tu w parze z jej jakością – wszystkie zagadnienia są zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej, a ich merytoryczność potwierdza współpraca z ekspertami Oxford University Press.

Wybierz swój abonament, przetestuj wersję DEMO

Squla to 3 różne abonamenty – roczny, trymestralny lub miesięczny. Tym samym możesz z góry opłacić naukę na cały rok szkolny, rozliczać się w systemie kwartalnym lub 30-dniowym. Jeśli w pierwszej kolejności chcesz na własną rękę zapoznać się z materiałami edukacyjnymi, jakie oferuje system, nic prostszego. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie platformy, a następnie wybierzesz klasę i dowolny przedmiot. Tylko teraz, wykupując roczny abonament Twoje dziecko otrzyma plecak w prezencie.

Wsparcie dla rodziców

Uroczy upominek to jednak nie jedyny powód, aby dołączyć do świata Squli. Program udostępnia rodzicom cały szereg materiałów, które ułatwiają wspólną naukę z dzieckiem oraz uczą jak motywować dziecko do rzetelnej, samodzielnej pracy z programem. Squla to również webinaria dla rodziców, kolorowanki, plakaty do powieszenia w domu czy aplikacja, który umożliwi łatwy dostęp do materiałów z poziomu telefonu komórkowego.

Pod pełną kontrolą

Squla to także darmowe konto rodzicielskie, które dostępne jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Konto ułatwia bieżący monitoring procesu nauczania, ilości przerobionego materiału i poziomu udzielanych odpowiedzi. Jest więc tym samym łatwym narzędziem do szybkiego poznania mocnych i słabych stron dziecka. Umożliwia również motywowanie pociechy do rzetelnej nauki poprzez narzędzie do wysyłania specjalnych pochwał. Platforma jest w 100 procentach bezpieczna i wolna od reklam, dzięki czemu korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze.

Odejście od klasycznej formy nauki i traktowanie jej jako zabawy znalazło uznanie w całej Europie i Stanach Zjednoczonych, gdzie z programem Squla uczy się już ponad 100 tysięcy dzieci. Teraz z takiej możliwości może również skorzystać Twoje dziecko.

 

Squla PL | Zapoznaj się ze Squlą (2016/2017) from Squla on Vimeo.

 

 
Opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

wróć

pełna wersja portalu