Baby Swap 2 października(niedziela)

Autor: Portal TuGrodzisk.pl, 27/09/2016Najbliższy Baby Swap 2 października od godz. 10:00 do 12:00 w Centrum Rozwoju Dziecka „OSESEK” przy ul. Spółdzielczej 4 (1 piętro) , 05-825 Grodzisku Mazowieckim. Jeśli zalegają ci ubranka, z których pociecha już wyrosła, nie wiesz, co z nimi zrobić, wymień lub odsprzedaj je u nas. Jeśli szukasz ubranek dla dziecka, a nie chcesz płacić krocie za nowe, przyjdź do nas, będzie możliwość wyboru i kupna ubranek, nosidełek, bujaków, zabawek dobrej jakości od innych mam.


 

[reklama]

Sprzedaż ubranek jest adresowana do rodziców, dziadków i innych, którzy chcieliby zakupić po preferencyjnych cenach coś dla swoich pociech, wcale nie trzeba brać ze sobą ubrań na wymianę lub sprzedaż.
Najbliższe terminy wyprzedaży:
02 październik
06 listopad
04 grudzień
05 marzec 2017
02 kwiecień
07 maj
04 czerwiec  „Baby Swap” to nie tylko sposób na zaoszczędzenie kilku złotych (ubranka od 1 zł. do 20 zł.), ale też poznanie innych rodziców, porozmawianie na tematy związane z dziećmi i wymianę doświadczeń (można poprosić o kontakt do rodziców i wymieniać lub odkupić ubranka lub zabawki indywidualnie). W Osesku nie obowiązują zapisy, opłata 10zł. (sprzedający ubranka rodzic), pieniądze przeznaczone są na  ulotki, plakaty i promocję BABY SWAPÓW.
Kontakt do organizatorek:
Iwona , iwonastawicka@op.pl , telefon 602 752 234 lub e-gorska@wp.pl
p. Beata , centrumosesek.pl telefon 510 868 460
Drogie Mamy,
Nasza już cykliczna comiesięczna wyprzedaż doczekała się miejsca na Facebooku, żeby było nas więcej zarówno kupujących jak i sprzedających roześlijcie znajomym ten link i polubcie BABY SWAPY na Facebooku. Ta forma pozwoli Wam być na bieżąco, kiedy się spotykamy, możecie umieszczać tam swoje oferty sprzedaży/oddania rzeczy wraz ze zdjęciami. Jedna z mam zrobiła stronę FB, w grupie siła, a więc już dziś polub nas i prześlij innym. https://www.facebook.com/BABY-SWAPY-1509482076040322/timeline/?ref=hl Mamy, które przyjdą na BABY SWAP sprzedać ubranka proszone są o :
- kocyk lub stolik, na którym wystawią ubranka,
- karteczki z rozmiarem ubrań, aby mamy kupujące miały łatwiej znaleźć ubranko, które szukają
- drobne pieniądze do wydawania reszty Kocyki, torby, pościele i inne telefon Joanna 607 153 717
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41720039   Iwona Stawicka- Matela

 
Opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

wróć

pełna wersja portalu