13°C lekkie zachmurzenie

Kompletowanie zamówień (wygasło)

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy przy kompletowaniu zamówień dla znanej marki.
Praca może być zarówno dla Pań, jak i dla Panów.

Miejsce pracy: Chlebnia

Zakres obowiązków:

- Kompletowanie zamówień,
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Szkolenie wdrażające do pracy,
- Możliwość długotrwałej współpracy z firmą,
- Kartę rabatową na zakupy w sieci sklepów, dofinansowanie do obiadów.

Wymagania:

- Chęci do pracy
- Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
- Gotowość do pracy fizycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-04-19 15:21:19