9°C słabe, przelotne opady deszczu

Operator wózka widłowego (wygasło)

Operator wózka widłowego

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego niskiego i wysokiego składowania
- rozładunki/załadunki towarów
- obsługa skanera

Oczekiwania:
- uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania - warunek konieczny
- badania psychotechniczne lub gotowość do ich wyrobienia
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
- znajomość obsługi wózka widłowego wysokiego składowania - mile widziana

Oferujemy:
- pracę w Grodzisku Mazowieckim
- umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
- wynagrodzenie ok. 4300 - 4500 zł brutto/mies
- pracę w systemie 4-brygadowym, 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
- atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, bonusy świąteczne, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, okazjonalne paczki produktów zakładu, dodatkowe ubezpieczenie itp.
- możliwość rozwoju zawodowego, podwyżki i awansu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres mailowy: grodzisk@logart.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-23 15:04:30