-1°C zamglenie

Operator wózka widłowego -Pruszków-3200zł/mc (wygasło)

Operator wózka widłowego -Pruszków-3200zł/mc

cena: 3200 PLN (do negocjacji)

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego
- obsługa skanera
- rozlokowanie towaru na magazynie
- załadunek/rozładunek dostaw i inne prace magazynowe

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana umiejętność obsługi skanera
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- praca w systemie 3-zmianowym
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (3200 brutto + dodatek nocny + premie)
- przyjazne miejsce pracy
- możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
- możliwość realizacji nadgodzin
- oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-10 08:41:59