11°C mgła

Monter do firmy produkcyjnej (na weekendy) – Grodzisk Mazowiecki (wygasło)

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter MCG
Monter KP

Obowiązki:

Monter KP
• montaż drobnych elementów presostatów,
• klejenie elementów, regulowanie i pakowanie wyrobów,
• obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych - panele komputerowe i manualne, stanowiska regulacyjne,
• uzupełnianie codziennej rejestracji wykonywanej pracy.

Monter MCG
• montaż i klejenie elementów drobnych
• praca na zgrzewarkach
• lutowanie miękkie
• obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych
• uzupełnianie codziennej rejestracji

Wymagania:
• zdolności manualne, umiejętność wykonywania precyzyjnej pracy
• umiejętność szybkiego uczenia się,
• umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, aby osiągnąć wspólny cel
• umiejętnością pracy w zespole.

Oferujemy:
• Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
• Pracę od zaraz do 31.08.2017 z możliwością przedłużenia,
• Praca w dn. piątek, sobota, niedziela w godz. 6-14,
• Dobrą atmosferę pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie CV z nr ref. w tytule wiadomości MON/3/GRODZ/MAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 318 - pokaż numer telefonu - Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 318 - pokaż numer telefonu - Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-06-17 15:23:24