pakowacz/ka (wygasło)

Zdjęcie pakowacz/ka Praca Grodzisk Mazowiecki
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-02-03 08:56:30

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! :)

Dla naszego Klienta, producenta słonych przekąsek poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

pracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy
stawki godzinowe nawet do 22,08 zł brutto/h,
dodatkowo do 400 zł brutto/miesięcznie premii,
wysoki dodatek za pracę w porze nocnej 4,00zł brutto doliczane do każdej godziny,
po okresie sprawdzającym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
możliwość skorzystania z karty medycznej, karty sportowej oraz pakietu zniżek,
indywidualna opieka konsultanta Randstad, który jest na miejscu.
zadania
pakowanie gotowych produktów do kartonów (lekkie produkty),
czyszczenie urządzeń pakujących,
odkładanie kartonów na palety,
dbanie o porządek na stanowisku pracy,
foliowanie, przygotowywanie gotowych kartonów do transportu,
transport palet,
inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
oczekujemy
aktualnych badań sanepidu,
chęci do podjęcia pracy trzyzmianowej, w systemie czterobrygadowym,
chęci podjęcia pracy stałej i długoterminowej współpracy z firmą,
sumienności i dokładności,
mile widziane doświadczenie w pracach manualnych/produkcyjnych.

Jesteś zainteresowany/a?

Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/46965

Wyślij sms o treści PRACA na numer 605 303 608 - ODDZWONIMY DO CIEBIE i opowiemy o szczegółach oferty !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Biuro Obsługi Turystów TAKT z siedzibą w Grodzisk Mazowiecki 05-825, Żwirki i Wigury 9

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"